Wygraj drona Parrot AR.Drone 2.0 z aplikacją Promocje i Konkursy

Microsoft przygotował kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Lumia, w którym do wygrania jest nowy quadricopter Wi-Fi firmy Parrot. Drona możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Promocje i Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Parrot AR.Drone 2.0

Wystartuj i zobacz swoją okolicę z zupełnie nowej perspektywy. Wystarczy, że pobierzesz darmową aplikację FreeFlight 3 na swój smartfon Lumia, a potem już tylko jeden dotyk ekranu, aby sterować startem, lądowaniem, obrotami i okrążeniami drona Parrot. Niesamowite ujęcia z jego lotu, dzięki wbudowanej kamerze HD będziesz mógł na bieżąco oglądać na ekranie swojego smartfona.

Szczegółowe informacje wraz ze specyfikacją techniczną drona Parrot znajdziecie na stronie producenta. W konkursie możemy wygrać model Parrot AR.Drone 2.0 w kolorystyce śniegowej.

Cena nowego urządzenia wynosi około 1300zł. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał do dnia 14.07.2015. Zachęcam również do zapoznania się z innymi konkursami oraz promocjami.

Pobierz Promocje i Konkursy na Windows Phone 7.5 / 7.8 / 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR