• Gry
  • Komentarze: 0

Paper Monsters czyli kolejna dopracowana platformówka dla Windows Phone 8

W Sklepie Windows Phone z całą pewnością nie brakuje typowych platformówek. Kolejna gra tego typu powinna się wyróżniać na tle innych i uważam, że Paper Monsters pretenduje do tego tytułu. Posiada przyjemną dla oka oprawę graficzną, która jest wspierana fantastyczną muzyką. Pozycja skierowana raczej do młodszych użytkowników Windows Phone ale przed ostatecznym podjęciem decyzji zachęcam do obejrzenia filmu promocyjnego.

Paper Monsters Windows Phone

Do wyboru mamy dwa rodzaje sterowania: za pomocą wirtualnego joysticka, który jest aktywowany po przytrzymaniu dowolnego punktu w lewej połowie ekranu lub za pomocą klasycznych strzałek. W obu przypadkach skok wykonujemy dotykając prawej połowy ekranu. Ponowne dotknięcie ekranu w trakcie skoku spowoduje jeszcze wyższy podskok.

Gra oferuje aż 28 poziomów w 6 wyjątkowych światach. Do tego dochodzą bonusowe podwodne oraz powietrzne etapy. Gra z powodzeniem zadziała na telefonach Windows Phone 8 z 512MB pamięci RAM. Z okazji debiutu w Sklepie Windows Phone gra została przeceniona o 50% i jej cena wynosi 3,49zł. Producent nie przygotował wersji próbnej dla osób, które chciałyby przetestować grę przed zakupem. Zapraszam do obejrzenia poniższego filmu promocyjnego, który być może przekona Was do zakupu.

Paper Monsters

Cena: 3,49zł

Wydawca: Mobot Studios, Inc.

Pobierz Paper Monsters na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: WPCentral