• Programy
  • Komentarze: 3

Outlook Mail and Calendar otrzymuje kolejną aktualizację dla Windows 10 Mobile

Dzisiaj w Sklepie Windows Beta na telefonach z systemem Windows 10 Mobile pojawiła się aktualizacja dla klienta poczty i kalendarza Outlook Mail and Calendar. Najnowsza wersja oznaczona jest numerem 17.4210.42282.0. Poprzednia wersja posiadała numer 17.4125.42002.0.


Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Najnowszą wersję aplikacji Outlook Mail and Calendar możecie pobrać ze Sklepu Windows Beta wyszukując dostępne aktualizacje. Jeżeli nie posiadacie tej aplikacji na Waszych telefonach to bez problemu znajdziecie ją korzystając z wyszukiwarki.

Dziękuję Szymon za informacje!

  • Zmian jest całkiem sporo. Przede wszystkim zmienił się nieco interfejs kalendarza i poczty, kalendarz teraz obsługuje facebooka (można wybierać, co ma pokazać, tak jak w kalendarzu w WP 8 i 8.1. W końcu można przypiąć osobne kafelki dla różnych skrzynek odbiorczych (jeśli się korzysta z kilku kont), a jeśli chcemy udostępnić np. zdjęcie poprzez wysłanie go mailem, to – jeśli mamy kilka kont pocztowych – pojawia się ekran wyboru konta, którego mamy użyć.

    • kafelki dla odbiorczej/nadawczej było wcześniej już wszak nie mogłem zmienić skrzynki

  • Konrad Uroda-Darłak