• Programy
 • Komentarze: 4

Opera Mini otrzymuje nowy interfejs użytkownika dla Windows Phone 8.1!

Po nieudanym debiucie przeglądarki internetowej Opera Mini dla systemu Windows Phone producent postanowił rozpocząć prace nad nowym interfejsem użytkownika. Podczas targów Mobile World Congress zaprezentował odświeżony interfejs ale dopiero teraz została udostępniona nowa wersja przeglądarki dla wszystkich posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone 8.1.

Opera Mini Windows Phone

Odświeżona przeglądarka Opera Mini dla Windows Phone jest dostępna w Sklepie Windows Phone od 25 marca. W międzyczasie pojawiła się już aktualizacja do wersji 8.0.1.7, która wprowadza drobne poprawki i udoskonalenia.

Jak Wam przypadła do gustu najnowsza wersja przeglądarki Opera Mini? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Pobierz Opera Mini – beta na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR
 • Piotr Negatyw

  Klatkuje przy przewijaniu strony. Niektórych stron w ogole nie otwiera. Niektóre np facebook wczytuje bez obrazków. Disqus nie jest obsługiwany. Nowy wyglad jest inny od starego ale nic nie wnosi, jest belka dolna i górna ale po co? Ogólnie słabo. Dosyć wolno wczytuje strony.

 • largi

  Jak dla mnie w 100% poprawa jeżeli chodzi o wcześniejszą wersję naprawdę, fajna przeglądarka. Fajnie szybko i skompresowanie się przegląda stronki. na obecną chwile: „received 7,3 mb of 37 mb” dużo to nie jest ale widać że robotę robi . 80%. Pozdrawiam

 • wania

  Słaba jest nadal, nie można nawet obrócić widoku wraz z obrotem telefonu.

 • JAN

  FAJNA JEST TA OPERA ale może być lepsza ja to wiem i teraz wy to wiecie