Opaska Microsoft Band pierwszej generacji w promocyjnej cenie 420zł

Jeżeli planujecie zakup opaski fitness marki Microsoft to mam dla Was dobrą wiadomość. Sklep Microsoft w Wielkiej Brytanii postanowił obniżyć cenę opaski Microsoft Band pierwszej generacji aż o 100 funtów. Akcesorium możecie kupić już teraz w niezwykle niskiej cenie 69.99 funtów co w przeliczeniu na złotówki wychodzi około 420zł.

Za nową opaskę Microsoft Band 2 przyjdzie nam zapłacić około 1200zł. Jeżeli więc nie chcecie wydawać takiej kwoty na opaskę drugiej generacji to w oczekiwaniu na niższe ceny już teraz możecie zamówić opaskę pierwszej generacji w cenie 420zł. Warto również dodać, że teraz do opaski Microsoft dodaje bezpłatną folię zabezpieczającą ekran.

Czy warto teraz zamówić opaskę pierwszej generacji skoro w sklepach pojawiła się już opaska drugiej generacji? Pod względem wykonania, wyglądu oraz jakości nowa opaska wygrywa każdą bitwę. Jedynym argumentem za kupnem opaski pierwszej generacji jest cena. Jeżeli nie zamierzacie wydawać majątku a jesteście w stanie przymknąć oko na takie mankamenty jak szybko rysujący się plastik wokół wyświetlacza czy zdzierający się materiał po wewnętrznej stronie opaski to Microsoft Band z pewnością wystarczy Wam do momentu kiedy najnowsza opaska stanieje do rozsądnego poziomu.

Na koniec zapraszam również do przeczytania najciekawszych artykułów związanych z opaskami Microsoft Band:

Opaskę Microsoft Band w cenie 420zł możecie kupić w sklepie Microsoft Store UK:

[textblock style=”1″]http://www.microsoftstore.com/store/msuk/en_GB/pdp/Microsoft-Band/productID.314504900[/textblock]

Dajcie znać czy zdecydowaliście się na zakup czy czekacie na niższe ceny opaski Microsoft Band 2.