Opaska Microsoft Band otrzymuje aktualizację oprogramowania

Wczoraj Microsoft udostępnił aktualizację oprogramowania dla opaski Microsoft Band. Jeżeli posiadasz opaskę to koniecznie sprawdź czy jest dostępna aktualizacja dla Twojego urządzenia. Niestety nie wiadomo jakie nowości wprowadza najnowsza wersja.

Microsoft Health - aktualizacja Microsoft Band

Jeżeli posiadasz opaskę Microsoft Band to po uruchomieniu aplikacji Microsoft Health powinieneś ujrzeć informację o konieczności aktualizacji oprogramowania. Jeżeli oba urządzenia są sparowane to wystarczy kliknąć OK aby rozpocząć aktualizację.

[textblock style=”3″]Najobszerniejsza w Polsce recenzja opaski fitness Microsoft Band[/textblock]

Proces aktualizacji trwa około 5 minut. Przez ten czas nie będziemy mogli korzystać z opaski i lepiej nie oddalać się z opaską od telefonu żeby nie stracić połączenia Bluetooth pomiędzy urządzeniami.

Najnowsza wersja oprogramowania posiada numer 10.2.2823.0. Warto również dodać, że aplikacja Microsoft Health nie otrzymała nowszej wersji. Aktualizowane jest samo oprogramowanie opaski Microsoft Band.

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i nowości jakie wprowadził do najnowszej wersji oprogramowania. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.