Opaska Microsoft Band 2 w promocyjnej cenie 850zł w Microsoft Store UK

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem opaski Microsoft Band 2 to być może nadszedł odpowiedni moment. W Wielkiej Brytanii ruszyła promocja, która obniżyła regularną cenę opaski aż o 50 funtów. Cena po obniżce wynosi 149.99 funtów co w przeliczeniu po dzisiejszym kursie daje blisko 850zł.

Dzięki opasce możecie mierzyć Waszą codzienną aktywność. Dzięki wbudowanym czujnikom takim jak GPS, pomiar tętna czy barometr będziecie dokładnie wiedzieć ile spaliliście kalorii, ile zrobiliście kroków oraz ile schodów pokonaliście. Oczywiście to tylko niektóre z funkcji, jakie posiada opaska. Opaska Microsoft Band 2 w porównaniu do opaski pierwszej generacji posiada szereg usprawnień i nowości. Począwszy od nowego wyglądu, poprzez wykonanie a na dodatkowych funkcjach kończąc.

Jeżeli szukacie dodatkowych informacji o nowych funkcjach w opasce Microsoft Band to zapraszam Was do tego artykułu, gdzie porównałem obie generacje opasek.

Dajcie znać czy skusiliście się na promocję czy czekacie na dalsze obniżki. Jeżeli macie jakieś pytania związane z opaską to również odpowiem na nie w komentarzach poniżej.