OneNote otrzymuje aktualizację z kilkoma nowościami dla Windows 10 Mobile

Dzisiaj Microsoft udostępnił aktualizację dla aplikacji OneNote wchodzącą w skład pakietu Office na telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Wczoraj aktualizację otrzymały aplikacje Excel, PowerPoint oraz Word i dzisiaj do kompletu nową wersję otrzymała aplikacji OneNote. Najnowsza aktualizacja wprowadza kilka nowości.

Aplikacja OneNote podskoczyła z wersji 17.6741.18402.0 do wersji oznaczonej numerem 17.6769.17762.0. Poniżej zamieszczam listę nowości z najnowszej aktualizacji:

  • Łatwiejsze udostępnianie. Udostępniaj swój notes innym osobo bezpośrednio z programu OneNote, a będą one mogły go wyświetlać lub edytwoać na dowolnym urządzeniu.
  • Osadzanie klipów wideo. Odtwarzaj ulubione filmy z witryn YouTube, TED, Office Mix i innych w programie OneNote! Wklej do notatki link, zadbaj o przekąski i rozpocznij seans.
  • Korzystanie z aplikacji Sway. Utwórz własną interakcyjną opowieść w sieci Web za pomocą aplikacji Sway, a następnie osadź ją w notatkach.

Jeżeli nie otrzymaliście powyższych aktualizacji to pamiętajcie, że od pewnego czasu aktualizacje aplikacji przypisane są do kręgów Windows Insider i dlatego część z Was otrzyma nowe wersje w pierwszej kolejności a pozostali nieco później.

Zapraszam do bezpłatnej aktualizacji za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR. Jeżeli zauważyliście jakieś inne zmiany to zapraszam do podzielenia się nimi w komentarzach poniżej.

Kod QR