Aplikacja OneDrive wprowadza obsługę kosza w najnowszej aktualizacji

Microsoft zaktualizował wczoraj aplikację OneDrive dla telefonów Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. W usłudze OneDrive (wcześniej SkyDrive) możesz przechowywać wszystkie swoje treści cyfrowe. Najnowsza wersja wprowadza między innymi obsługę kosza.

OneDrive Windows Phone

Łatwo zapisuj i udostępniaj zdjęcia, filmy, dokumenty i inne materiały. Zdjęcia i filmy przekazane do usługi OneDrive z telefonu Windows Phone możesz potem oglądać na komputerze PC lub Mac, tablecie i na innych telefonach. Aplikacja OneDrive dla Windows Phone zapewnia łatwy dostęp do plików, udostępnianie ich i zarządzanie nimi w dowolnym miejscu.

Co nowego?

 • Dostęp do kosza.
 • Poprawki usterek i ulepszenia wydajności.

Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

OneDrive

Wersja: 4.3.0.0

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz OneDrive na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
 • Piotr

  ciekawostka, ale w sklepie jest taka wersja onedrive jak w artykule, ale wystarczy, żebym się w sklepie zalogował (w komputerze) i nie pokazuje wówczas 4.3.0.0. a 3.6.3. i nie mogę jej pobrać do telefonu. wyrzuciłem więc z telefonu, próbując pobrać – wymuszając z komputera lub w zwykły sposób z telefonu, ale i tak pobiera jedynie 3.6.3. i nic więcej.
  aktualizacji aplikacji „bingowych” także nie widzi……..

  • Posiadasz w telefonie system Windows Phone 8.1? Wersja z artykułu dotyczy jedynie tej wersji systemu.

   • Piotr

    zasugerowałem się pierwszym zdaniem w artykule i myślałem, że dotyczy to i 8 i 8.1, lecz może faktycznie jest tak jak piszesz…
    coś moja L820 w końcu też dostanie…
    kiedyś…