Microsoft daje aż 15GB bezpłatnej pamięci w OneDrive dla wszystkich!

Wspaniała wiadomość dla wszystkich osób, które korzystają z konta Microsoft. Gigant z Redmond postanowił zwiększyć bezpłatną przestrzeń dyskową dla wszystkich użytkowników konta Microsoft i chmury OneDrive.

OneDrive - 15GB bezpłatnej przestrzeni

Bezpłatna przestrzeń dyskowa już na Was czeka. Wystarczy, że zalogujecie się do Waszego konta OneDrive a zobaczycie zwiększoną bezpłatną pojemność. Powinniście również otrzymać wiadomość e-mail z potwierdzeniem zwiększenia ilości dostępnych GB.

Początkowo Microsoft rozdawał dodatkowe gigabajty bezpłatnej przestrzeni nowym użytkownikom ale ostatecznie zdecydował, że lojalni użytkownicy również zasłużyli na dodatkowe miejsce.

Pamiętajcie, że za każde polecenie usługi OneDrive otrzymacie dodatkowe 500MB bezpłatnej przestrzeni. Włączenie automatycznego przesyłania zdjęć w Waszych telefonach Windows Phone pozwoli na zwiększenie pamięci o kolejne 3GB danych.

Jeżeli potrzebujecie więcej miejsca to możecie w promocyjnej cenie rozszerzyć ilość miejsca do 100GB w cenie 8zł na miesiąc lub do 200GB w cenie 16zł na miesiąc. W ofercie specjalnej macie możliwość zakupienia pakietu Office 365  + 1TB miejsca w miesięcznej cenie 42,99zł.

Źródło: Microsoft