• Gry
  • Komentarze: 6

Popularna gra One More Line pojawiła się dla telefonów Windows Phone

W Sklepie Windows Phone pojawił się kolejny hit, który bije rekordy popularności na platformach iOS oraz Android. Grę One More Line przygotowaną przez SMG Studio pobrało już kilka milionów osób a teraz mogą w nią zagrać również posiadacze telefonów z systemem Windows Phone. Grę obsługujemy jednym palcem ale to nie znaczy, że tak łatwo pobijemy kolejne rekordy.

One More Line

Naszym celem w grze jest dotarcie jak najdalej. Lecimy małym obiektem, który pozostawia za sobą trzy kolorowe kreski. Za pomocą dotknięć oraz przytrzymań palca na ekranie wchodzimy w interakcję ze zbliżającymi się przeszkodami. Kiedy nasz statek znajdzie się w zasięgu jednego z takich obiektów i w tym momencie naciśniemy i przytrzymamy palcem ekranu to automatycznie zaczniemy krążyć po orbicie danej przeszkody. Krótkie przyciśnięcie spowoduje jedynie zmianę trajektorii naszego lotu.

Początkowo gra może sprawiać nieco problemu ale już za trzydziestym razem powinno Wam pójść lepiej. Dopracowana grafika, ciekawa oprawa muzyczna oraz prosta obsługa to największe atuty One More Line. Czy dołączycie do milionów graczy na całym świecie i ustanowicie nowy rekord? Poniżej film prezentujący rozgrywkę.

Grę możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Kompatybilne są jedynie telefony z systemem Windows Phone 8.1. Pochwalcie się Waszymi wynikami w komentarzach poniżej. Mój rekord po kilku minutach grania to 37 punktów.

[info]Niestety gra nie zawsze uruchamia się za pierwszym razem. Czasami trzeba kliknąć kilka razy w ikonę aplikacji aby się uruchomiła.[/info]

Pobierz One More Line na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR