Oficjalny menedżer plików dla Windows Phone będzie dostępny w czerwcu

Jedną z najbardziej pożądanych funkcji od początku powstania systemu Windows Phone jest menedżer plików. Microsoft oficjalnie potwierdził, że menedżer będzie dostępny już w czerwcu do pobrania ze Sklepu Windows Phone.

Menedżer plików Windows Phone 8.1

Microsoft spełni oczekiwanie użytkowników systemu Windows Phone i w czerwcu udostępni menedżer plików. Aplikacja będzie nosić nazwę Files czyli Pliki i niestety poza powyższymi zrzutami ekranu nie wiadomo nic więcej na temat nadchodzącego menedżera.

Użytkownicy z pewnością będą mogli tworzyć foldery, kopiować pliki i wykonywać pozostałe czynności charakterystyczne dla tego typu aplikacji.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej co myślicie o zbliżającym się menedżerze plików dla Windows Phone 8.1. Czy to jest funkcja, na którą czekaliście z niecierpliwością?

Źródło: Windows Phone User Voice

 • Darek Majcher

  Wszystko spoko tylko ze nie dałbym rady tyle czekać i juz od dawna mam Pocket File Managera i nie potrzebuje łaski Microsoftu :). Ale dla tych którzy są bardziej cierpliwi to fajna opcja. Na pewno sam tez zainstaluje żeby przetestować 😉

  L820 WP8.1

 • Andrzej Deja

  Ja czekam na update 8.0 na 8.1 w mojej 1320!!!! Nie mogę się doczekać!!!! Też używam Pocket File Manager. Jeżeli ten Microsoftu będzie „bogatszy” w możliwości, to chętnie się przesiądę. Ale priorytetem dla mnie jest 8.1!!!

 • Pan Szym

  Aplikacja managera pod nazwą „Pliki” pojawiła się właśnie w sklepie 😀