Oficjalne polskie ceny dla telefonów Lumia 550, 950, 950 XL oraz dla stacji Display Dock

Kilka dni temu odbyła się konferencja Windows 10 Technology Summit dla administratorów i specjalistów IT, w trakcie której zostały podane sugerowane ceny detaliczne dla telefonów Microsoft Lumia 550, Microsoft Lumia 950, Microsoft Lumia 950 XL oraz dla stacji dokującej Microsoft czyli Display Dock. Ceny są nieco niższe niż obecne, które możemy zobaczyć w różnych sklepach w przedsprzedaży.

Powyżej zamieszczam całą konferencję, która jest poświęcona najnowszej wersji systemu Windows oraz urządzeniom opartym o architekturę Intela. Podczas technicznych sesji przedstawiono innowacje systemu Windows 10 między innymi takie jak zarządzanie, wdrażanie systemu oraz jego zabezpieczenie czy integrację z chmurą.

Pod koniec konferencji na prezentowanym urządzeniu została wyświetlona wiadomość e-mail z cenami telefonów. Prowadząca poinformowała, że są to ceny, po których będziemy mogli kupić nowe urządzenia Microsoft w Polsce.

Sugerowane ceny detaliczne w Polsce:

Jak widać ceny flagowych modeli Lumia po zakończeniu przedsprzedaży obniżą się jedynie o 200zł. W przypadku telefonu Lumia 550 obecnie oferowana cena w przedsprzedaży pokrywa się z ceną sugerowaną. Stacja dokująca w tym momencie nie jest dostępna w sklepach ale już niebawem będziemy mogli ją nabyć w sugerowanej cenie 399zł.

Źródło: YouTube