• Programy
  • Komentarze: 2

Odtwarzaj pliki MP3 z portalu Wrzuta.pl z nową aplikacją W Player dla Windows Phone 8.1

Przemysław Czarnota udostępnił nową wersję aplikacji W Player, która pozwala odtwarzać pliki muzyczne MP3 z portalu Wrzuta.pl. Pliki możemy również zapisywać na karcie pamięci, dzięki czemu możliwe jest ich późniejsze odtworzenie offline. Muzykę możemy odtwarzać w tle wykonując jednocześnie inne czynności. Zobaczcie co nowego w najnowszej odsłonie aplikacji.

W Player

Co nowego w W Player?

  • ulepszony widok listy
  • zapisywanie plików z metadanymi
  • zapisywanie plików raz i dostępność ich w każdym odtwarzaczu
  • teraz program automatycznie odtwarza następny plik, gdy poprzedni się zakończy

Najnowszą wersję aplikacji możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1. Zapraszam do pobierania oraz dzielenia się Waszymi opiniami.

Poniżej dodatkowe informacje od autora aplikacji:

[quote style=”1″ author=”Przemysław Czarnota”]Powiem wam jeszcze tak od siebie, że wersja obsługująca tworzenie własnych playlist z plików już zapisanych jest w drodze. Na chwilę obecną można odtwarzać w pętli utwory zapisane po kolei, nawet przy zablokowanym ekranie. Takich bajerów nawet wersja na Androida (jeszcze) nie ma! Nowa wersja dostępna tylko dla WP8.1 (wersja dla WP8 jednak dalej jest wspierana i będzie działać). Jak wam się podoba? Jakie jeszcze funkcje chcecie zobaczyć w tej aplikacji?[/quote]

Pobierz W Player na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: WindowsMania.pl