Odtwarzacz multimedialny VLC dostępny już dla wszystkich telefonów Windows Phone 8.1!

Do tej pory najnowszy odtwarzacz multimedialny VLC mogły używać jedynie osoby, które przystąpiły do testów aplikacji. Dzisiaj w Sklepie pojawiła się finalna wersja, którą mogą pobrać wszyscy posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 8.1.

VLC Windows Phone

W skrócie VLC to kombajn multimedialny, który potrafi odtwarzać różne formaty audio oraz wideo z obsługą napisów. Po krótkiej chwili testowania odnoszę wrażenie, że to jednak w dalszym ciągu wersja beta. Film nagrany telefonem zacinał się i był w kiepskiej jakości.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do Sklepu Windows Phone, gdzie możecie pobrać bezpłatną wersję VLC. Aplikacja przeznaczona jest dla smartfonów z systemem Windows Phone 8.1.

Pobierz VLC for Windows Phone na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR
 • seba

  Mam wrzucone filmy ,kiedyś przerabiałem i nie widzi ich wcale a jak coś już się pokaże to się tego nie da otworzyć .

  • oibis2

   Lipa. U mnie to samo.

 • Jakub C.

  U mnie działa bardzo dobrze. Widzi wszystkie pliki, nic się nie zacina i w końcu jest głos.

 • michalR

  Totalny szajs. To ma być ten osławiony i wychwalany super hiper program? Jak dla mnie to jakiś żart, nie potrafi odtworzyć zwykłego mp4 720p kręconego Lumią 635, gdzie MoliPlayer łyka takie filmy bez mrugnięcia okiem, nie mówiąc o mkv 1080p.

 • Michael

  Tnie się przy plikach mp4 kręconych aparatem (fullhd), potem nie potrafi odtworzyć mp3. Gdzie obsługa flac???? Na chwilę obecną totalne dno.
  Mimo wszystko liczę na rozwój bo całościowo zapowiada się świetnie. Czemu zdjęli przedrostek Beta tego nie wiem..

 • largi

  Czekałem trochę na to, bo na wersje beta dla grona testerów nie zdążyłem, już pobieram i potestuje.

  ps. MXPlayer też w fazie beta jest, ale totalna porażka nie to co u konkurencji ;/

 • seba

  Nie można skreślać VLC bo myślę ze poprawia to w następnych aktualizacjach.

 • freeloader

  Beta się do niczego nie nadawała a oficjalna wersja jest jeszcze gorsza… Nie widzi mi zadnego filmu z folderu video… widzi piosenki ale nie moge ich otwierać, a albymy z lastfm to porażka, mam wszystkie okładki pięknie otagowane a w vlc albo pobiera jakies g.. z last albo w ogole nie wyświetla. Po co to wypuszczać skoro jest gorsze od bety… ;/

 • Nie wiem, czego wszyscy narzekają. W opisie wyraźnie jest napisane: „This version is the fist beta of the port of VLC media player to the Windows Phone platform.” – jest to pierwsza beta, czyli wersja starsza niż ta, która jest dostępna dla osób biorących udział w beta-testach (czyli dla mnie też).

  • W takim razie nie rozumiem posunięcia producenta aplikacji. Czy chce wszystkich zniechęcić do swojej aplikacji?