Odświeżony Sklep już dostępny dla Windows 10 Mobile Redstone 1

Wraz z dzisiejszą aktualizacją systemu Windows 10 Mobile Build 14342 w programie Windows Insider testerzy otrzymali również aktualizację aplikacji Sklep Windows, która wprowadza kilka zmian. Zapraszam do obejrzenia zrzutów z najnowszej wersji sklepu.

Sklep Windows

Microsoft zmienił wygląd oraz położenie niektórych elementów w sklepie. Po uruchomieniu nowej wersji zobaczymy odświeżoną stronę startową, która zawiera bardziej widoczne kategorie z najlepszymi aplikacjami, najlepszymi grami, polecanymi oraz kolekcjami. Widok pojedynczej aplikacji również uległ zmianie. Teraz tło jest gradientowe zamiast pełnego wypełnienia. Pod daną aplikacją wyświetlane są propozycje z innymi lubianymi aplikacjami.

Sklep Windows

W dalszej części widoku pojedynczej aplikacji zobaczymy zrzuty ekranowe oraz urządzenia, na których można uruchomić daną aplikację lub grę. W centrum pobierania i aktualizacji pojawiły się w końcu wersje aplikacji a kliknięcie w daną aplikację przeniesie nas do danej aplikacji w sklepie. Niestety wersja aplikacji w dalszym ciągu nie jest widoczna na karcie danej aplikacji.

Nowa wersja sklepu podskoczyła z wersji 11602.1.26.0 do wersji 11604.1000.21.0 i jest dostępna wyłącznie dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1. Jeżeli zauważyliście inne nowości lub usprawnienia w sklepie to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Kod QR