• Gry
  • Komentarze: 0

Odświeżona wersja Fruit Ninja już dostępna w sklepie Windows Phone

Fruit Ninja czyli jedna z najbardziej znanych mobilnych gier jest dostępna w sklepie Windows Phone w całkowicie nowej wersji. Studio Halfbrick przygotowało odświeżoną wersję owocowego Ninja dla telefonów z systemem Windows Phone 8.

Fruit Ninja

Fruit Ninja

Gra polega na rozcinaniu owoców za pomocą przesunięć palca po ekranie. Do wyboru mamy kilka trybów rozgrywki a nasze osiągnięcia są zapisywane w Xbox Live. Najnowsza wersja Fruit Ninja została opisana w sklepie jako wersja 1.0.0.0, natomiast po wejściu w opcje gry ukazuje się nam inny numer 1.8.1 (244).

Według mnie największą zmianą jest przywrócenie płynności w grze. Teraz rozcinanie owoców to czysta przyjemność i śmiało mogę porównać płynność rozgrywki z tym z czym miałem do czynienia na telefonach z systemem Symbian^3. Niektórzy porównują płynność gry również z Androidową wersją.

Wśród nowości znajdziemy kącik Gustu’s Cart, w którym możemy kupować za zebrane punkty wspomagacze takie jak wyłączanie bomb, truskawki warte 5 punktów czy przedłużanie czasu w trybach Arcade oraz Zen. Warto również zwrócić uwagę na to, że nowa wersja wspiera grafikę w rozdzielczości HD.

Niestety w związku z tym, że gra została wstawiona ponownie pod innym odnośnikiem w sklepie Windows Phone za grę muszą zapłacić nawet te osoby, które kupiły poprzednią wersję. Mam nadzieję, że w ciągu kilku kolejnych dni sytuacja ta ulegnie zmianie i dotychczasowi właściciele pełnej gry będą mogli również pobrać odświeżoną wersję całkowicie bezpłatnie.

Niestety tym razem w nową wersję Fruit Ninja będą mogli zagrać tylko i wyłącznie właściciele smartfonów z systemem Windows Phone 8.

Pobierz grę [label style=”1″]Fruit Ninja[/label] ze sklepu Windows Phone

Fruit Ninja - sklep Windows PhoneKod QR - Fruit Ninja