Odświeżona aplikacja Office Lens jest już dostępna dla Windows 10 Mobile

Aplikacja Office Lens jest już dostępna od dłuższego czasu dla telefonów z systemem Windows. Microsoft postanowił jednak przygotować nową wersję, która oprócz nowego wyglądu posiada również poprawki w zakresie jakości i stabilności pracy. Już teraz możecie pobrać odświeżoną, uniwersalną aplikację Office Lens dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile.

Office Lens

Aplikacja Office Lens to przenośny skaner. Dzięki niej możecie przenosić zawartość tablic oraz dokumentów do Waszych telefonów. Przy okazji zapisywane dokumenty możemy przycinać oraz ulepszać ich jakość.

Jeżeli często robicie zdjęcia dokumentów, wizytówek, tablic czy innych druków to koniecznie zaopatrzcie się w najnowszą wersję aplikacji. Przy okazji odczujecie również szybsze działanie aplikacji oraz lepszą jakość zapisywanych dokumentów.

Pobierz Office Lens

 • Piotr

  Bardzo sympatyczna aplikacja ?

 • Jachu

  Na lumii 535 nie chciała wystartować, po włączeniu wifi odpaliła i teraz startuje też bez sieci. Zwiększono funkcjonalność, jedyne co mnie się nie podoba to że mimo wyłączenia lampy po uruchomieniu i tak na chwilkę się włącza

 • Mirosław Łapot

  Lepsza niz camscaner?

  • coyote78

   Cam scaner ma jeszcze możliwość korekty koloru, konwertuje na BW. Lens jest o tyle ubogi, Ale podoba mi się ze zapisuje od razu na OD. Często używam w pracy i nieporęczne było mi podłączanie fonu do koputera, aby z camsccanera kopiować dane, lub wysyłać mailem.
   W lens robię i zapisuje na OD np. w pdf, których często używam.
   Po updacie jest teraz jeszcze możliwość docinania.

 • lilhomies

  Zamiast zajmować się pierdołami powinni dopracowywać system bo tak jak dziś np. przez pół godziny nie chciał się otworzyć pasek adresu w edgu. Troche mnie już dobija windows w mobilnej wersji. Jednak 8.1 nie był tak rozbudowany jak 10 ale przez jego prostotę telefon chodził bardzo szybko i plynnie. I to mnie uwiodło w tamtych czasach w W8.1. Myślę ze w tamtych czasach czyli kilka lat do tylu miał szanse konkurować z androidem ktory był powolny i ociężały a najprostsza aplikacja otwierala się kilka dobrych sekund.

  • mobinaut

   U mnie Windows 10 w wersji RS1 chodzi lepiej niż 8.1. Może to kwestia instalacji i telefonu. Mój to Lumia 640xl

   • lilhomies

    U mnie 650 i po przywróceniu ustawien fabrycznych bez kopii jest tak samo.

    • mobinaut

     Ja również instalowałem WM10 na świeżo i po instalacji ponownie przywracałem ustawienia fabryczne. System chodzi naprawdę płynnie, a bateria trzyma lepiej niż na WP8.1. Gdyby nie problem z aplikacjami ten system bylby ideałem. Równolegle używam Androida 6 na Moto G 3rd i powiem ,ze jest naprawdę gorzej. Podzespoły obu telefonów niemal identyczne.