Odbierz talon upominkowy o wartości 100zł z aplikacją Bon upominkowy od Nokii

Promocja dotyczy jedynie telefonów Nokia Lumia 625, Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 1320 oraz Nokia Lumia 1520. Jedyne co musimy zrobić to pobrać bezpłatną aplikację ze Sklepu Windows Phone o nazwie Bon upominkowy (Gift Voucher) a następnie postępować zgodnie z zawartymi wskazówkami. Mój telefon otrzymał talon upominkowy i Was również zapraszam do skorzystania z tej oferty!

Gift Voucher - talon upominkowy 100zł dla Nokia Lumia

Nokia przygotowała nową promocję dla osób, które zakupiły jeden z biorących udział w zabawie telefonów pomiędzy 14 kwietnia a 30 czerwca. Jeżeli posiadasz telefon Nokia Lumia 625, Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 1320 lub Nokia Lumia 1520 to koniecznie sprawdź czy czeka na Ciebie bezpłatny talon o wartości 100zł oraz 9 bezpłatnych gier wydawnictwa Gameloft. Gry możecie pobrać już teraz – szczegóły znajdziecie w artykule Nokia rozdaje bezpłatnie aż 9 gier Gameloftu dla wybranych Lumii.

Wystarczy zainstalować aplikację ze sklepu. Po uruchomieniu zostaniemy poproszeni o zalogowanie się do naszego konta Microsoft. Następnie będziemy musieli przyznać aplikacji dostęp do informacji.

Talon upominkowy Nokia Lumia - realizacja w Portfelu

Po pomyślnym logowaniu i przyznaniu dostępu pojawi się opcja Zrealizuj talon upominkowy. Po kliknięciu pojawi się kolejna plansza z naszym indywidualnym kodem do wprowadzenia w aplikacji Portfel. Klikamy w opcję Kopiuj i Aktywuj. W ten sposób zostaniemy przeniesieni do aplikacji Portfel gdzie będziemy mogli wkleić otrzymany kod po uprzednim wybraniu sposobu doładowania naszego konta – w tym wypadku Bon podarunkowy firmy Microsoft.

To wszystko. W ten sposób nasz telefon zostanie doładowany kwotą 100zł na dowolne zakupy w Sklepie Windows Phone. Zapraszam do korzystania z promocji. Poniżej zamieszczam odnośnik do sklepu skąd pobierzecie aplikację Bon upominkowy.

Informacje o promocji znajdziecie na stronie Bezpłatne gry i aplikacje Nokia! Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem.

Bon upominkowy

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia LLC

Pobierz Bon upominkowy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR