Odbierz darmowy bilet do Multikina na dowolny seans z aplikacją SkyCash

Dzisiaj trafiłem na kolejną promocję przygotowaną przez Microsoft. Dzięki aplikacji SkyCash posiadacze telefonów Lumia 930, Lumia 830, Lumia 735, Lumia 730, Lumia 635, Lumia 630 oraz Lumia 530 mogą odebrać darmowy bilet do Multikina na wybrany przez siebie seans.

Niestety nie udało mi się znaleźć szczegółów dotyczących promocji a nie posiadam telefonu objętego promocją aby sprawdzić w jaki sposób możemy odebrać bilet. Jeżeli posiadacie jeden z wymienionych wyżej smartfonów i wybieracie się do kina to koniecznie sprawdźcie aplikację SkyCash bo prawdopodobnie czeka tam na Was bezpłatny bilet na seans.

SkyCash to popularny system płatności przez telefon komórkowy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Za pomocą aplikacji SkyCash można dokonywać przelewów na dowolny numer telefonu, kupować bilety komunikacji miejskiej, kolejowej i PKS, bilety do kina w całej Polsce, doładowywać telefony na kartę, wypłacać pieniądze w bankomatach Euronet bez użycia karty, płacić za parking w ramach systemu mobiParking lub opłacać rachunki.

Wszystkie promocje przygotowane dla posiadaczy telefonów Lumia oraz Windows Phone znajdziecie tutaj.

Pobierz SkyCash na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
 • michalR

  Nie widać żadnej promocji po instalacji aplikacji i założeniu konta.

  • Na stronie Microsoftu jest dostępna więc nie wiem w czym problem: http://www.microsoft.com/pl-pl/mobile/promocje-konkursy/

   • michalR

    No tak, tyle ze nigdzie nie ma opisu jak ta promocja działa. Załóżmy że mam dwa telefony objęte promocją i z żoną wybieramy się do kina mając zainstalowaną aplikację Skycash na obu urządzeniach. I nie mając pojęcia jak to działa całujemy klameczkę kina, ewentualnie kupujemy bilety za full price;)

    • kq

     Zarezerwuj bilet, a przy płatności masz opcje z wykorzystaniem kuponu od MS.

     • michalR

      A gdzie ten kupon? Wystarczy pokazać model telefonu?

     • kq

      Po zarezerwowaniu biletu , w zakładce „kontrola biletów” masz bilet w wersji elektronicznej, pokazujesz go przed wejściem na seans.

     • michalR

      Ok, popatrzę na to, dzięki.

 • Jakub Piesik

  Działa. Bilet do kina wzięty.