Odbierz bon na zakupy w grach firmy Gameloft po zakupie nowego telefonu Microsoft Lumia

Microsoft wraz ze studiem Gameloft przygotowali niespodziankę dla wszystkich osób, które postanowiły wymienić swój stary telefon Nokia lub Lumia na najnowszy smartfon Microsoft Lumia. Dzisiaj rozpoczyna się promocja, w której możecie uzyskać kupon warty 90 dolarów na zakupy w grach Asphalt Overdrive, Pastry Paradise oraz Rival Knights.

Switch Gift

Niestety nie będziemy mogli sami zadecydować na co wydać otrzymany kupon. Nasz promocyjny bon zostanie z góry rozdzielony pomiędzy trzy gry.

Jak zostaną rozdysponowane otrzymane środki?

W grze Asphalt Overdrive otrzymamy pakiet Safe of Gold wartości $19.99, w grze Pastry Paradise dostaniemy Pot of Medals również o wartości $19.99 a w grze Rival Knights pojawi się aż 1350 gemów wycenionych na kwotę $49.99.

Jeżeli zamierzasz wymienić lub już jesteś po wymianie starego telefonu Nokia lub Lumia a obecnie korzystasz ze smartfonu Microsoft Lumia jak np. Lumia 435, Lumia 532, Lumia 540 Dual SIM, Lumia 640 czy Lumia 640 XL to już teraz możesz pobrać bezpłatną aplikacje Switch Gift i odebrać promocyjny kupon.

Promocja rozpoczyna się dzisiaj tj. 05.06.2015 i potrwa aż do 30.11.2015. Jeżeli udało Wam się skorzystać z promocji to koniecznie dajcie znać w komentarzu poniżej.

Pobierz Switch Gift na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Lumia Conversations

 • E tam, kupując 830 zalapalem sie na dużo lepszy prezencik 😉

  • Monika

   ja również 🙂

   • Marcin P Piotrowski

    A co dostaliście , aaaa pewnie bon 200zł. ?

 • które biuro poselskie przyjmuje wysłużone L930?

 • Ktosiek

  Słaba ta promocja ;P

 • Marcin P Piotrowski

  W Asphalt Overdrive dostajemy 600 sztabek złota.

 • Rob

  Kupiłem L640Xl dual sim jakiś miesiąc temu pobrałem aplikacje switch gift i pisze mi że niewłaściwe urządzenie i że nie zostało zakupione w okresie oferty. Czemu skoro to nie prawda?

  • Zgłoś się bezpośrednio do Microsoft. Jeżeli kupiłeś telefon w czasie trwania promocji to z pewnością uznają Twoją reklamację.