Zobacz jak włączyć funkcję Obraz na żywo w oprogramowaniu Lumia Cyan

Jedną z nowości w oprogramowaniu Lumia Cyan jest funkcja, która nosi nazwę Obrazy na żywo. Dzięki tej funkcji posiadacze telefonów Nokia Lumia z najnowszym oprogramowaniem mogą zapisywać ożywione zdjęcia. Zobacz w jaki sposób włączyć zapisywanie obrazów na żywo.

Obraz na żywo - Nokia Lumia Windows Phone 8.1 Lumia Cyan

Czym są ożywione zdjęcia? To znacznie więcej niż statyczne obrazy – to ruchome wspomnienia. W ten sposób będziemy mogli uchwycić chwilę w nowy sposób a następnie podzielić się nią z innymi. Każde wspomnienie trwa krócej niż sekundę i ten czas w zupełności wystarczy aby ożywić każde zdjęcie. Aplikacja będzie współpracować również z najnowszą wersją aplikacji Nokia Storyteller.

Każde wspomnienie będzie trwało krócej niż sekundę i ten czas w zupełności wystarczy aby ożywić każde zdjęcie. Aplikacja będzie współpracować również z najnowszą wersją aplikacji Nokia Storyteller.

Funkcja dostępna jest wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia 930 oraz Nokia Lumia 1520 z oprogramowaniem Lumia Cyan. Aby włączyć zapisywanie ożywionych zdjęć należy wejść kolejno do: menu > Nokia Camera > trzy kropeczki w prawym dolnym rogu > ustawienia > Jak uchwycić Obraz na żywo.

Jak uchwycić Obraz n żywo

Dodatkowo możemy ustawić aby obrazy na żywo były automatycznie odtwarzanie po wejściu do galerii z poziomu aplikacji Nokia Camera.

Czy korzystacie z ożywionych zdjęć na Waszych telefonach?

[info]Funkcja Obrazy na żywo dostępna jest wyłącznie dla systemu Windows Phone 8.1 z oprogramowaniem Lumia Cyan. Jeżeli posiadacie system Windows Phone 8.1 Preview for Developers lub Windows Phone 8.1 Update 1 Preview for Developers bez oprogramowania Lumia Cyan to nie będziecie mogli włączyć opisywanej funkcji w Waszych telefonach.[/info]