Japoński telefon NuAns NEO 2 zostanie zaprezentowany 20 lutego

Na tydzień przed rozpoczęciem targów Mobile World Congress japońska firma Trinity zaprezentuje nowy model NuAns NEO. Nowy telefon prawdopodobnie zostanie wyposażony w system Windows 10 Mobile. Jeżeli tak się stanie to będzie to pierwszy nowy telefon z mobilną dziesiątką zaprezentowany w tym roku. Poprzedni model nie zdobył zbyt dużej popularności głównie ze względu na fakt, że był dostępny tylko i wyłącznie w Japonii.

Wiele osób określiło telefon NuAns NEO jako najbardziej wyjątkowe urządzenie z systemem Windows 10 Mobile ze względu na nietuzinkowy wygląd. Wszystko za sprawą tylnej obudowy, która została podzielona na dwie niezależne części. Dzięki temu użytkownik może w dowolny sposób skonfigurować tylny wygląd telefonu za pomocą dodatkowych, wymiennych obudów.

Informacja o następcy telefonu NuAns NEO pojawiła się na stronie producenta. Na tę chwilę nie wiadomo jaką będzie posiadał specyfikację techniczną. Slogan reklamowy informuje, że „Wszystko jest nowe. Wszystko w jednym”. Nie wiadomo czy tym razem japoński producent zdecyduje się na udostępnienie telefonu w innych częściach świata. Na odpowiedź musimy poczekać do 20 lutego.

Źródło: NuAns NEO