Nu Ans Neo będzie pierwszym telefonem ze średniej półki z obsługą Continuum

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że telefony ze średniej półki również otrzymają wsparcie dla funkcji Continuum. Jak się okazuje wystarczy aby w telefonie znajdował się ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 617, który bez problemu radzi sobie z obsługą funkcji Continuum. Pierwszy telefon ze średniej półki który będzie w stanie zamienić się w przenośny komputer będzie japoński telefon Nu Ans Neo.

Jak widać na powyższy filmie (od 2:20) ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 617 (MSM8952; 8xA53; 1.5GHz) doskonale radzi sobie z obsługą funkcji Continuum. Na tę chwilę jedyne telefony Lumia, które posiadają wsparcie dla tej funkcji to Lumia 950 oraz Lumia 950 XL z procesorami Snapdragon 808 oraz Snapdragon 810. W tym roku zapewne pojawią się kolejne telefony Lumia ze średniej półki z systemem Windows 10 Mobile. Jeżeli otrzymają procesor Snapdragon 617 to użytkownicy również będą mogli skorzystać z Continuum. Podobnie będzie z telefonami pozostałych producentów.

Przy okazji trzeba przyznać, że smartfon wyróżnia się na tle pozostałych urządzeń z systemem Windows Phone oraz Windows 10 Mobile. Jak Wam się podoba Nu Ans Neo?

Nu-Ans-Neo-01 Nu-Ans-Neo-02 Nu-Ans-Neo-03

Więcej informacji o telefonie Nu Ans Neo znajdziecie na stronie producenta.

Źródło: YouTube