Nowy telefon HP Elite x3 przyłapany podczas targów Mobile World Congress

Osoby, które czekają na prezentację nowych telefonów podczas tegorocznych targów Mobile World Congress mogą czuć się lekko zawiedzione. Do tej pory żadna firma nie zaskoczyła fanów demonstrując nowy smartfon z systemem Windows 10 Mobile. Jedynym zaprezentowanym telefonem do tej pory jest telefon Alcatel IDOL 4s, który będzie sprzedawany w Europie pod nazwą Alcatel IDOL 4 PRO.

Portal PCWorld dostrzegł na stoisku firmy HP w jednej z zamkniętych gablot telefon, który swoim wyglądem przypomina telefon HP Elite x3. Według wstępnych informacji jest to odświeżona wersja telefonu z delikatnie zmienionym wyglądem i prawdopodobnie odświeżoną specyfikacją techniczną.

Z powyższych zdjęć wynika, że nowy telefon HP Elite x3 posiada zmieniony wygląd, w którym zabrakło charakterystycznego srebrnego paska z głośnikami Bang & Olufsen. Telefon posiada teraz również chromowaną lub metalową ramkę. Ponadto opaska anteny jest teraz widoczna w formie dwóch jaśniejszych pasków w górnej części obudowy.

Jak do tej pory firma HP nie zaprezentowała odświeżonej wersji HP Elite x3. Nie wiadomo jakie są wymiary, specyfikacje oraz data wprowadzenia nowego urządzenia na rynek. Firma HP pokazała, że potrafi stworzyć dopracowany produkt jakim jest obecnie dostępny model HP Elite x3, który zrecenzowałem w tym artykule. Jutro ostatni dzień targów Mobile World Congres i być może właśnie jutro dowiemy się nieco więcej na temat tego tajemniczego telefonu z systemem Windows 10 Mobile.

Źródło: WindowsCentral