Aktualizacja: Nowy Facebook Messenger (Beta) już dostępny dla telefonów Windows 10 Mobile

[info]2016.06.08. Aplikacja jest już dostępna w naszym regionie. Nie ma konieczności zmiany regionu. Aplikację możecie pobrać za pomocą odnośników znajdujących się na końcu artykułu.[/info]

Po długim okresie oczekiwania w końcu doczekaliśmy się nowej aplikacji Facebook Messenger dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Co prawda na tę chwilę aplikacja nie jest dostępna dla użytkowników z Polski ale za pomocą jednej prostej sztuczki możecie zainstalować najnowszy komunikator na Waszych telefonach.

Messenger Beta

Aplikacja powinna być dostępna w naszym regionie w ciągu kilku dni. Jeżeli jednak chcecie zainstalować ja już teraz to wystarczy, że na czas instalacji zmienicie region w telefonie na Francję lub Włochy: Ustawienia > Czas i język > Region > Kraj/region. Po zmianie regionu należy ponownie uruchomić telefon. Po tym zabiegu instalujemy aplikację i możemy z powrotem ustawić polski region.

Podzielcie się Waszymi wrażeniami z korzystania z najnowszej wersji aplikacji Messenger na Waszych telefonach. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Kod QR