Nowe oprogramowanie GDR2 w wersji 1232.5957.1308.x w NaviFirm dla WP8

Wczoraj w godzinach popołudniowych w aplikacji NaviFirm pojawiły się różne warianty najnowszego oprogramowania GDR2 w wersji 1232.5957.1308.x dla telefonów Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920. Firmware można w dalszym ciągu pobierać a następnie wgrać za pomocą Nokia Care Suite. Zobacz co nowego.

GDR2 - czyszczenie folderu InneGDR2 - czyszczenie folderu Inne

Oprogramowanie nie zostało oficjalnie udostępnione a co za tym idzie nie jest znana szczegółowa lista zmian i poprawek. Użytkownicy, którzy wgrali ten firmware dostrzegli dwie nowości. Pierwsza to aplikacja kontrola pamięci, dzięki której między innymi zyskujemy możliwość czyszczenia plików tymczasowych znajdujących się w folderze inne a druga to ulepszone funkcje aparatu fotograficznego.

Na powyższym zrzucie widać zakładki, za pomocą których mamy możliwość czyszczenia folderu inne oraz widzimy szczegóły dotyczący pamięci. Kilka dni temu Microsoft obiecał, że zajmie się problemem zapełniającej się pamięci w systemie Windows Phone 8. Teraz już wiadomo, że taka funkcja zostanie zaimplementowana w nadchodzącym oprogramowaniu GDR2.

Oprogramowanie jest w dalszym ciągu w wersji beta. Zaawansowani użytkownicy mogą wgrać najnowszą wersję firmware za pomocą aplikacji Nokia Care Suite. Niestety na tą chwilę oprogramowanie nie jest widoczne w NaviFirm. Po odnośniki zapraszam na forum WindowsMania.pl. Pobierz GDR2 dla telefonu Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920.

Źródło: własne, windowsmania.pl