Nowe grafiki oraz film promocyjny telefonu Nokia Lumia 928

Kolejny dzień i kolejne nowości dotyczące telefonu Nokia Lumia 928. Nokia udostępniła nowe grafiki promocyjne oraz film z nowojorskiego metra. Nie zabrakło również porównania do telefonu Samsung Galaxy S3.

Dzięki powyższej grafice możemy zobaczyć jak wygląda tył smartfonu. Telefon będzie wyposażony w lampę ksenonową oraz aparat Carl Zeiss z technologią PureView. W dalszym ciągu nie wiadomo czy Nokia Lumia 928 będzie dostępna globalnie czy będzie przeznaczona na wyłączność amerykańskiej sieci Verizon.

Nokia Lumia 928 nie tylko dla sieci Verizon?

Nokia zaktualizowała również zdjęcie telefonu, które było dostępne już wczoraj. W dzisiejszych grafice zmienioną jedną rzecz, która może mieć bardzo ważne znaczenie. Otóż zabrakło napisu Verizon Wireless. Dodatkowo w poprzednich grafikach znajdowało się logo sieci Verizon na obudowie telefonu. Czyżby Nokia przygotowywała się do globalnej premiery smartfonu Nokia Lumia 928?

Na koniec zachęcam również do obejrzenia najnowszego filmu promocyjnego, którego akcja rozgrywa się w nowojorskim metrze.