Nowe etui Mozo dla telefonów Lumia 650, 950 oraz 950 XL już dostępne

Firma Mozo zgodnie z wcześniejszą obietnicą udostępniła dzisiaj na stronie internetowego sklepu nowe etui przeznaczone dla telefonów Lumia 650, Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Zapraszam do obejrzenia wszystkich wzorów i zapoznania się z cenami.

Drewniane etui dla Lumia 950 oraz Lumia 950 XL

Drewniane etui Lumia 950 XL

Teraz użytkownicy flagowych telefonów Lumia mogą zaopatrzyć swoje telefony w etui wykonane z naturalnego drewna. Widoczne na powyższych grafikach modele to począwszy od lewej: black walnut (czarny orzech włoski), light oak (jasny dąb) oraz zebra. Cena etui wynosi 49,50€ za sztukę.

 

Poliwęglanowe etui dla Lumia 950 oraz Lumia 950 XL

Kolorowe etui Mozo dla Lumia 950 XL

Jeżeli chcecie zastąpić smutne, oryginalne etui w kolorze białym lub czarnym na coś bardziej żywego to Mozo oferuje kolorowe etui wykonane z poliwęglanu. Dostępne są trzy nowe kolory – niebieski, czerwony oraz zielony. Cena etui to 44,90€ za sztukę.

 

Poliwęglanowe etui dla Lumia 650

Kolorowe etui Mozo dla Lumia 650

Posiadacze telefonów Lumia 650 również mogą urozmaicić wygląd swoich telefonów wybierając jedno z kolorowych etui Mozo. Poliwęglanowe plecki dostępne są w trzech wzorach – Candy Beans (cukierkowe żelki), Candy Dots (cukierkowe kropki) oraz Candy Stripes (cukierkowe paski). Cena etui wynosi 24,90€ za sztukę.

 

Jeżeli zamierzacie zakupić jedno z nowych etui Mozo to pamiętajcie, że czas realizacji może wynieść nawet miesiąc. Na swoje poprzednie zamówienie czekałem ponad dwa miesiące ale producent stanął na wysokości zadania i w ramach przeprosin dołączył drugie etui gratis. Recenzję skórzanych etui Mozo znajdziecie w tym oraz w tym artykule.