• Nokia
  • Komentarze: 0

Nowa wersja Nokia Pulse Beta 0.10.24.0 z obsługą Nokia Lumia Windows Phone 8

Nokia Pulse to sieć społecznościowa skupiająca osoby, którym w szczególności zależy na bardzo szybkiej komunikacji. Aplikacja pozwala na tworzenie konwersacji, w których użytkownicy mogą udostępniać sobie swoje położenie i zdjęcia. W sklepie Windows Phone pojawiła się nowa wersja Nokia Pulse Beta o numerze 0.10.24.0.

Nokia Pulse Beta - Nokia Lumia Windows Phone 8Nokia Pulse Beta - Nokia Lumia Windows Phone 8

Nokia Pulse Beta - Nokia Lumia Windows Phone 8Nokia Pulse Beta - Nokia Lumia Windows Phone 8

Aplikacja pozwala na szybkie przesyłanie zdjęć wraz z informacją gdzie zostały zrobione oraz wysyłanie różnego rodzaju powiadomień. Wersja testowa (bo jak na razie tylko taka jest dostępna) umożliwia także wysyłanie map, opinii itp. Jak widać, Nokia wpadła na całkiem fajny pomysł z Pulse – świadczy o tym chociażbym nie mała popularność usługi.

Niestety Nokia nie udostępniła listy zmian i poprawek jakie wprowadziła do najnowszej wersji. Główną nowością jest dodanie do listy telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8. Nokia Pulse dostępna jest teraz dla wszystkich telefonów z serii Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 oraz dla Windows Phone 8. Jeżeli posiadasz poprzednią wersję Nokia Pulse na swoim smartfonie Nokia Lumia to powinieneś otrzymać powiadomienie o dostępności nowej wersji w sklepie Windows Phone. Osoby, które po raz pierwszy będą instalować Nokia Pulse muszą odwiedzić sklep lub zeskanować poniższy kod QR.

Kod QR - Nokia Pulse Beta
Źródło: Windows Phone Store