Nowa kompilacja Windows 10 Mobile w szybkim kręgu jeszcze w tym tygodniu

Termin udostępnienia oficjalnej aktualizacji Creators Update zbliża się wielkimi krokami. Dystrybucja nowej wersji systemu została zaplanowana na kwiecień tego roku. Inżynierowie z firmy Microsoft mają coraz mniej czasu na wyeliminowanie błędów oraz usprawnienie działania systemu. Uczestnicy programu Windows Insider będą teraz otrzymywać nowe aktualizacje znacznie częściej ponieważ Microsoft intensyfikuje działania, aby przygotować w pełni funkcjonalny system na jego premierę.

Dzisiaj została udostępniona nowa wersja systemu Windows 10 o numerze Build 15031 dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do szybkiego kręgu. Dona Sarkar, szefowa testowego programu, poinformowała, że jeszcze w tym tygodniu powinna pojawić się nowa kompilacja dla telefonów:

Jeżeli nie pojawi się żaden nowy błąd to jutro lub najpóźniej w piątek zobaczymy nową aktualizację na naszych telefonach. Testerzy w dalszym ciągu czekają na nowe funkcje takie jak wspomniane przeze mnie w tym artykule rozbudowane funkcje Continuum. Czy nowa kompilacja wprowadzi nowe funkcje do systemu? Przekonamy się już wkrótce.