Nowa kompilacja Windows 10 Mobile pojawi się najpóźniej w czwartek

Wiele osób spodziewało się dzisiaj kolejnej kompilacji systemu Windows 10 Mobile. Gabe Aul obiecał w zeszłym tygodniu, że na początku tego tygodnia pojawi się nowa kompilacja, którą będą mogli wgrać wszyscy uczestnicy programu Windows Insider, nawet Ci którzy posiadają starszą kompilację. Dzisiaj Microsoft poinformował, że najpóźniej w czwartek otrzymamy kolejną aktualizację mobilnej dziesiątki.

[quote style=”1″ author=”Gabe Aul”]We are looking to flight a newer build than 10575 for Mobile, but will need another day or two.[/quote]

Główną nowością będzie możliwość aktualizacji telefonów, które posiadają starsze kompilacje. Przy okazji dowiadujemy się również, że otrzymamy nowszą wersję niż wcześniej zapowiadany Build 10575. To może oznaczać, że pojawią się kolejne nowości i poprawki.

Jeżeli będziecie aktualizować Wasze telefony z poprzednich kompilacji to otrzymacie wszystkie nowości jakie zostały wprowadzone do wersji Build 10572. Więcej informacji o tej wersji przeczytacie w poniższych odnośnikach.

[textblock style=”1″]Wideo: Windows 10 Mobile Build 10572 na Lumii 1520 – nowości, poprawki oraz wydajność[/textblock]

[textblock style=”1″]Oficjalna lista nowości, poprawek oraz znanych błędów[/textblock]

[textblock style=”1″]Pozostałe nowości[/textblock]

[textblock style=”1″]Google jako domyślna wyszukiwarka w Microsoft Edge[/textblock]

[textblock style=”1″]Jak zapisać mapy na karcie pamięci?[/textblock]

Źródło: Twitter