Nowa kompilacja Windows 10 Mobile pojawi się dopiero za kilka dni

Sporo osób czekało na nową kompilację systemu Windows 10 Mobile. Dzisiaj Microsoft udostępnił stabilną kompilację dla komputerów z systemem Windows 10 a na mobilną wersję będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. W tym wypadku możecie spokojnie aktualizować Wasze komputery i oczekiwać na nową wersję Windows 10 Mobile, która najprawdopodobniej pojawi się w przyszłym tygodniu.

Uczestnicy programu Windows Insider czekali dzisiaj z niecierpliwością aż Gabe Aul wciśnie czerwony guzik i zwolni kolejną kompilację o numerze Build 10586 dla wszystkich zainteresowanych. Niestety tak się nie stało a zamiast tego otrzymaliśmy poniższą informację:

[quote style=”1″ author=”Gabe Aul”]We’re focused on the broad delivery of 10586 to customers right now, it will be a few more days before a new Mobile build[/quote]

Powyższa informacja oznacza, że nową kompilację zobaczymy najwcześniej w przyszłym tygodniu.

Tymczasem już teraz możecie aktualizować Wasze komputery do najnowszej wersji 10586, która między innymi pozwoli na wysyłanie i odbieranie wiadomości z Waszego komputera. Jeżeli aktualizacja nie jest jeszcze dostępna dla Waszych komputerów to możecie skorzystać z aplikacji Media Creation Tool.

Źródło: Twitter