Nowa instrukcja obsługi telefonu ujawnia listę nowości w Windows Phone 8.1 Update 2

Kilka dni temu zaktualizowałem swój telefon do wersji Windows Phone 8.1 Update 2. Dzisiaj przeglądając aplikację Lumia pomoc i wskazówki zostałem poproszony o wykonanie aktualizacji instrukcji obsługi. Nowy podręcznik użytkownika nie przekracza 5MB a sama aktualizacja odbyła się z poziomu aplikacji.

Lumia pomoc i wskazówki - aktualizacja instrukcji obsługi

Wraz z kolejnymi wersjami systemu Microsoft aktualizuje instrukcji obsługi tak aby użytkownicy mogli w pełni wykorzystać możliwości telefonu oraz najnowsze funkcje. Wszystko wskazuje na to, że instrukcja jest aktualizowana i dopasowywana do aktualnej wersji systemu jaką posiada użytkownik w telefonie. W związku z tym, że pracuję od kilku dni na wersji Windows Phone 8.1 Update 2, instrukcja została zaktualizowana do tej wersji.

Lumia pomoc i wskazówki - lista nowości Windows Phone 8.1 Update 2

W podstawowych informacjach pojawił się nowy punkt: Nowości w tej wersji. Wchodząc do środka zobaczymy listę nowości w systemie Windows Phone 8.1 Update 2:

  • Łatwo wyszukuj wybrane ustawienia. Ustawienia są teraz przeorganizowane w grupy, dzięki czemu możesz je wyszukać.
  • Przełącz kalendarz, aby wyświetlić numery tygodni w widoku miesięcznym.
  • Łatwo włączaj i wyłączaj dane mobilne – dodaj skrót do centrum działań.

Oficjalna lista zmian nie obejmuje wszystkich nowości jakie znajdziemy w najnowszej aktualizacji. Update 2 wprowadza również usprawnienia w działaniu Bluetooth oraz możliwość przyznawania uprawnień aplikacjom. Kolejną drobną zmianą nie uwzględnioną w powyższej liście jest możliwość zmiany nazwy urządzenia.