• Nokia
  • Komentarze: 1

Nokia Video Upload w nowej wersji 1.0.5.5 dla telefonów Nokia Lumia WP8

W sklepie Windows Phone pojawiła się aktualizacja aplikacji Nokia Video Upload dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Poprzednio program nosił nazwę Nokia YouTube Upload. Dzięki aplikacji możemy w szybki i łatwy sposób udostępniać nasze filmy w serwisie YouTube.

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Ta aplikacja wspomaga szybkie i proste udostępnianie filmów znajomym i działa ze wszystkimi filmami nagranymi za pomocą telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Wystarczy wybrać film w aplikacji Zdjęcia i udostępnić go lub przesłać po nagraniu i przycięciu za pomocą narzędzia Nokia Video, korzystając z opcji udostępniania.[/quote]

Film możemy udostępnić zarówno za pomocą sieci Wi-Fi jak i przy pomocy komórkowego połączenia danych. Kompatybilne są smartfony Nokia Lumia WP8. Niestety nie wiadomo jakie nowości zostały wprowadzone do najnowszej wersji aplikacji.

Na tą chwilę aplikacja jest dostępna tylko i wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia 925 oraz Nokia Lumia 1020. Docelowo program będzie dostępny dla wszystkich smartfonów Lumia z oprogramowaniem GDR2 Amber.

Pobierz aplikację [label style=”3″]Nokia Video Upload[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Video Upload - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Video Upload