• Nokia
 • Komentarze: 6

Nokia udostępnia SIM Applications czyli skrót do aplikacji na Twojej karcie SIM

Nokia przygotowała drobną aplikację o nazwie SIM Applications, dzięki której zyskujemy szybki dostęp do aplikacji na karcie SIM. Do tej pory wchodzenie do aplikacji było dosyć uciążliwe. Jeżeli korzystasz często z aplikacji na karcie SIM to ta aplikacja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.

Aplikacje na karcie SIM - Nokia Lumia Windows Phone

Po instalacji SIM Applications na liście aplikacji pojawia się nowa pozycja, którą możecie przypiąć do ekranu głównego. Dzięki temu zyskujecie szybki dostęp do aplikacji znajdujących się na karcie SIM. Do tej pory nie wiedziałem, że mam aplikacje na mojej karcie SIM – teraz okazało się, że jest ich kilka i wszystkie są widoczne na powyższym zrzucie.

Aby otworzyć aplikacje na karcie SIM należy wejść kolejno do menu > ustawienia > sieć komórkowa > aplikacje na karcie SIM. Teraz z aplikacją SIM Applications dla Lumii z systemem Windows Phone 8 otrzymujecie szybki dostęp do aplikacji SIM.

SIM Applications

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz SIM Applications na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
 • Jacek Jaworski

  U mnie w T-mobile po zainstalowaniu aplikacji pojawia się tylko u góry napis „sieć komórkowa” i to tyle…

  • Podejrzewam, że nie wszystkie karty SIM posiadają aplikacje – w szczególności te starsze. Ja posiadam kartę również z T-Mobile i aplikacje mam takie jak widać na zrzucie ekranu. A czy po wejściu normalnie za pomocą menu aplikacje na karcie SIM są widoczne?

   • Jacek Jaworski

    Nie też nie ma w ustawieniach menu , mam nową kartę SIM z NFC może dlatego …

 • Marian Szutiak

  Mam kartę SIM w Play i jest na niej kilka aplikacji, o których wiedziałem od dawna, że tam są ale jakoś żadna z nich mnie nie zachęciła, by z niej korzystać. Nie ma tam nic ciekawego… Właściwie w większości są to tylko skróty do stron WAP.

  • Również nie będę korzystał. Może w zagranicznych sieciach są lepsze aplikacje albo inne przydatne funkcje jak opłacenie rachunku czy coś w ten deseń.

   • Marian Szutiak

    Gdyby były jakieś wartościowe aplikacje, to może bym korzystał… Jeśli chodzi o płacenie rachunków, to używam prostszego sposobu – faktura z Play trafia do mojego banku, a mi pozostaje (po zalogowaniu się na konto bankowe) jedno kliknięcie, żeby zatwierdzić fakturę (no, może dwa).