Nokia Transport 3.2.868.0 dostępna dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 8

Kolejna aktualizacja udostępniona przez fińskiego producenta telefonów to Nokia Transport 3.2.868.0. Ulepszona wersja aplikacja już teraz jest dostępna dla wszystkich posiadaczy smartfonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Nokia zaktualizowała dzisiaj także aplikacje Kinograf, Nokia Muzyka oraz Nokia Mapy.

Nokia Transport 3.0 Nokia Lumia Windows Phone 8

Aplikacja Nokia Transport to informacje o wszystkich środkach transportu publicznego – autobusach, tramwajach, metrze – w jednym miejscu. Wystarczy nacisnąć, aby wyświetlić wszystkie środki transportu dostępne w pobliżu. Można też wprowadzić adres lub nazwę punktu orientacyjnego i natychmiast otrzymać najlepszą trasę przy uwzględnieniu transportu publicznego. Aplikacja Nokia Transport poinformuje Cię gdzie musisz się przesiąść – wszystko w przejrzystym i czytelnym układzie. Z łatwością wrócisz do domu z każdej wyprawy. Przypnij adres domowy do ekranu startowego. Teraz za każdym razem gdy naciśniesz kafelek, otrzymasz wskazówki jak dojechać do domu. W niektórych miastach aplikacja Nokia Transport powiadomi Cię, kiedy trzeba wyjść na przystanek – koniec z bezproduktywnym czekaniem. Będziesz mieć więcej czasu na swoje ulubione zajęcia, a poruszanie się w mieście będzie łatwe i przyjemne.

Nowe funkcje w wersji Nokia Transport 3.0:

  • Nowa połączona mapa etapów podróży i szczegółowe podsumowanie trasy.
  • Uproszczone i intuicyjne ikony autobusu, pociągu, metra i tramwaju.
  • Nowy sposób wyznaczania drogi powrotnej: wystarczy przesunąć w lewo lub w prawo, aby wyświetlić historię punktów docelowych.
  • Nowe możliwości porównywania najlepszych tras dla podanych dat i godzin.
  • Teraz aplikacja dostępna w ponad 550 miastach na całym świecie.

Szczegółowa lista dostępnych miast jest dostępna pod adresem nokia.com/transport-coverage. Posiadacze smartfonów Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920 już teraz mogą pobrać Nokia Transport 3.2.868.0 ze sklepu Windows Phone Store lub za pomocą poniższego kodu QR. Więcej informacji o najnowszych wersjach nawigacji i map dla telefonów Nokia Lumia znajduje się w tym artykule.

Kod QR - Nokia Transport
Źródło: Windows Phone Store