• Nokia
  • Komentarze: 8

Nokia Storyteller trafia do sklepu Windows Phone, wymaga aktualizacji Lumia Black

Nokia Storyteller to druga aplikacja obok Nokia Beamer, która została zaprezentowana w trakcie konferencji Nokia World. Aplikacja w wersji beta jest już dostępna w sklepie Windows Phone. Podobnie jak w przypadku aplikacji Nokia Beamer wymagana jest aktualizacja Lumia Black. Storyteller automatycznie integruje zdjęcia z Twojego telefonu z informacjami o lokalizacji i prezentuje chronologicznie poukładane obrazki na mapie.

Nokia Storyteller Windows Phone

Program Nokia Storyteller BETA automatycznie sortuje wszystkie zdjęcia, filmy i kinografy w interaktywne grupy zwane opowieściami. Linia czasu to miejsce, w którym możesz przeglądać wszystkie opowieści i modyfikować je, a następnie przeglądać w postaci pokazu slajdów lub udostępniać znajomym. Możesz także sortować swoje zdjęcia i filmy według lokalizacji, a także dodawać do nich podpisy, by opowieść była jeszcze bardziej rozbudowana. Dodatkowo, patrząc na zdjęcie, możesz je pomniejszyć, by zobaczyć na mapie, gdzie zostało zrobione.

Na tą chwilę jedynie szczęśliwi posiadacze telefonu Nokia Lumia 1520 mogą zainstalować aplikację Nokia Storyteller. Program będzie dostępny dla wszystkich smartfonów z rodziny Lumia WP8 po aktualizacji Lumia Black.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Nokia Storyteller BETA[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Storyteller BETA - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Storyteller BETA