• Nokia
  • Komentarze: 0

Nokia Storyteller czyli druga nowa aplikacja jaką zobaczymy w aktualizacji Lumia Black

Wraz z premierą aplikacji Nokia Beamer na konferencji Nokia World w Abu Zabi została również zaprezentowana druga aplikacja o nazwie Nokia Storyteller. Aplikacja będzie częścią najnowszej aktualizacji Lumia Black w telefonach Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Storyteller automatycznie integruje zdjęcia z Twojego telefonu z informacjami o lokalizacji i prezentuje chronologicznie poukładane obrazki na mapie.

Nokia Storyteller będzie dostępny zarówno dla urządzeń z systemem Windows 8.1 jak i telefonów z systemem Windows Phone. Aplikacja zbiera nasze zdjęcia i automatycznie układa je w kategorie korzystając przy tym z danych map HERE. Storyteller spróbuje również wybrać najlepsze zdjęcia dla Ciebie eliminując przy tym rozmazane fotografie, których nikt i tak nie będzie chciał oglądać.

Aplikacja wyświetli również interesujące miejsca w okolicach wykonanych zdjęć i wyświetli informacje kontaktowe, telefon czy adres e-mail. To pozwoli na ponowne przeżycie odbytej podróży z dodatkowymi informacjami o miejscach, które ominęliśmy.