Nokia Storyteller Beta wraca do Sklepu w nowej wersji 1.9.0.3 dla Lumii WP8

Aplikacja Nokia Storyteller Beta przez jakiś czas nie była publikowana w Sklepie Windows Phone. Osoby, które zaktualizowały w ostatnim czasie oprogramowanie do najnowszej wersji Lumia Black również nie mogły pobrać aplikacji. Od dzisiaj program w nowej wersji można pobierać ponownie ze sklepu. Posiadacze telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 i oprogramowaniem Lumia Black już teraz mogą pobrać lub zaktualizować aplikację Nokia Storyteller Beta.

Nokia Storyteller - Nokia Lumia

Program Nokia Storyteller Beta automatycznie sortuje wszystkie zdjęcia, filmy i kinografy w interaktywne grupy zwane opowieściami. Linia czasu to miejsce, w którym możesz przeglądać wszystkie opowieści i modyfikować je, a następnie przeglądać w postaci pokazu slajdów lub udostępniać znajomym. Możesz także sortować swoje zdjęcia i filmy według lokalizacji, a także dodawać do nich podpisy, by opowieść była jeszcze bardziej rozbudowana. Dodatkowo, patrząc na zdjęcie, możesz je pomniejszyć, by zobaczyć na mapie, gdzie zostało zrobione.

Niestety nie wiadomo jakie nowości pojawiły się w najnowszej odsłonie aplikacji. Aplikację mogą pobrać wszyscy posiadacze telefonów Nokia Lumia z oprogramowaniem Lumia Black. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Nokia Storyteller Beta

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz Nokia Storyteller Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR