• Programy
  • Komentarze: 1

Nokia Software Recovery Tool to teraz Lumia Software Recovery Tool

Microsoft zaktualizował bardzo przydatne narzędzie Nokia Software Recovery Tool, dzięki któremu możemy przywracać oprogramowanie w naszych telefonach w przypadku problemów z urządzeniem. Najnowsza wersja zmieniła nazwę na Lumia Software Recovery Tool. Już teraz możecie zaktualizować aplikację na Waszych komputerach z systemem Windows.

Nokia Software Recovery Tool zmienia się w Lumia Software Recovery Tool

Narzędzie Lumia Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. W telefonach z systemem Windows Phone 8 możesz też użyć tego narzędzia do odzyskania telefonu, gdy ten nie odpowiada, zawiesił się lub nie chce się uruchomić.

Co nowego w LSRT 5.0.0.0?

  • Połączenie aplikacji NSU for Retail oraz Nokia Software Recovery Tool w jedno narzędzie o nazwie Lumia Software Recovery Tool.
  • Poprawki błędów i zaktualizowane komponenty.

Aplikację możemy zainstalować na komputerach z systemem Windows 7 lub nowszym z minimum 4GB wolnej pamięci. Lumia Software Recovery Tool potrafi odzyskiwać oprogramowanie w telefonach Lumia, Asha, Series 40 z interfejsem USB, Series 30+ z interfejsem USB, Nokia X2 oraz Symbian.

Jeżeli masz problemy z telefonem i żadne wskazówki nie pomagają to z pomocą nadchodzi aplikacji Lumia Software Recovery Tool. Ponadto aplikacja potrafi przywracać oprogramowanie telefonu nawet w przypadku zainstalowanej wersji Preview for Developers do ostatniej oficjalnej wersji.

Narzędzie pozwala również czasami przyspieszyć proces aktualizacji naszych telefonów, w przypadku kiedy oprogramowanie nie jest jeszcze dostępne za pomocą OTA (Over the Air). W przypadku aktualizacji za pomocą Lumia Software Recovery Tool stracimy wszystkie dane z telefonu dlatego warto wcześniej zabezpieczyć ważne elementy.

Źródło: Microsoft