Nokia Pro Camera otrzymuje aktualizację i zmienia nazwę na Nokia Camera

O aplikacji Nokia Camera dowiedzieliśmy się już wcześniej z licznych przecieków dotyczących tego co zobaczymy na dzisiejszej konferencji Nokia World. Plotki się potwierdziły i już teraz właściciele telefonów Nokia Lumia z aparatem PureView mogą pobrać aplikację Nokia Camera, która łączy w sobie funkcje z aplikacji Nokia Pro Camera oraz Nokia Smart Camera.

Nokia Camera - Nokia Lumia PureView

Nokia Camera łączy wszystkie najlepsze cechy programów Nokia Pro Cam i Nokia Smart Cam. Tryb automatyczny ułatwia robienie świetnych zdjęć i zapewnia szybki dostęp do trybu sportowego i nocnego. A kiedy chcesz stworzyć perfekcyjną kompozycję, tryb ręczny pozwala na zmianę ekspozycji, prędkości migawki, ISO, balansu bieli i ostrości.

Jest też dostępny tryb inteligentny, w ramach którego można zrobić serię zdjęć i połączyć je na różne sposoby. Spróbuj uwypuklić ruch, usunąć poruszające się obiekty albo pokazać akcję przy użyciu efektu stroboskopu. Możesz też zmieniać twarze na zdjęciach grupowych, tak by wszyscy mieli otwarte oczy.

Zapisywane są oryginale wersje zdjęć, dzięki czemu możesz powiększać, kadrować i edytować zdjęcia długo po ich zrobieniu. Aplikacja jest kompatybilna z telefonami Nokia Lumia 920, 925, 928, 1020 oraz 1320 i 1520.

Pobierz aplikację [label style=”3″]Nokia Camera[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Camera - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Camera