Nokia Pro Cam ponownie dostępna w sklepie dla telefonów Nokia Lumia 92x

Zaawansowana aplikacja do robienia zdjęć Nokia Pro Cam właśnie została ponownie udostępniona w sklepie Windows Phone dla wszystkich posiadaczy telefonów Nokia Lumia 920, Noki Lumia 925 oraz Nokia Lumia 928. Przez ostatnie kilkanaście dni właściciele wyżej wymienionych smartfonów nie mogli pobrać aplikacji ze sklepu.

Nokia Pro Cam - aplikacja dostępna dla telefonów Nokia Lumia 920, 925 i 928

Aplikacja jest dostępna tylko i wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia z aparatem PureView – Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 925, Nokia Lumia 928 oraz Nokia Lumia 1020. Nokia Pro Cam to zaawansowane narzędzie do robienia zdjęć. Możemy skorzystać z trybu automatycznego ale również mamy łatwy dostęp do zaawansowanych opcji, za pomocą których obrócimy nasze zdjęcia, zmienimy ich rozmiar czy proporcje. Kolejnym dużym atutem jest dostęp do ustawień ręcznych, które pozwolą na zmianę ekspozycji, prędkości migawki, czułości ISO, balansu bieli czy ostrości. Wszystkie aktualne ustawienia aparatu są pokazywane na ekranie telefonu. Siatka widoczna na ekranie ułatwia prawidłowe wykadrowanie ujęcia.

Z niewiadomych przyczyn aplikacja nie była dostępna w ostatnim czasie dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia 92x. Niektórzy sugerowali, że została wycofana ze względu na błędy ale aplikacja została ponownie udostępniona w tej samej wersji Nokia Pro Cam 1.6.0.2. Pewnie nie dowiemy się jaki był powód usunięcia ale najważniejsze w tym momencie jest to, że zniecierpliwieni użytkownicy Lumii 92x mogą pobrać aplikację ze sklepu Windows Phone.

Pobierz aplikację [label style=”3″]Nokia Pro Cam[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Pro Cam - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Pro Cam