Nokia prezentuje dwie nowe ładowarki Nokia DT-601 oraz Nokia DC-19

Dzisiaj Nokia poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty dwóch nowych ładowarek Nokia DT-601 oraz Nokia DC-19. Pierwsza to bezprzewodowa płytka ładująca a druga to przenośna ładowarka USB. Zapraszam do zapoznania się z najnowszymi akcesoriami Nokia.

Mała bezprzewodowa ładowarka - płytka ładująca Nokia DT-601

[label style=”3″]Nokia DT-601[/label] jest niewielka, okrągła i dostępna w kilku kolorach jakie poznaliśmy w gamie telefonów Nokia Lumia. Jest to następca płytki ładującej Nokia DT-900. Średnica płytki wynosi zaledwie 65mm a jej grubość to niecałe 9mm. Posiada kabel o długości 1.5 metra z wejściem USB-A. Płytka ładująca jest wykonana w standardzie Qi a więc jest kompatybilna ze wszystkimi dotychczasowymi jak i przyszłymi telefonami wykonanymi w tej technologii. Ładowarka informuje o rozpoczęciu ładowania zapalając lampę LED.

Przenośna ładowarka USB - Nokia DC-19

Przenośna ładowarka [label style=”4″]Nokia DC-19[/label] pozwala doładować Twój telefon w trakcie podróży. Ze względu na niewielki rozmiar możesz ją nosić w torbie, portfelu czy w kieszeni. Ładowarka została wyposażona w baterię o pojemności 3200mAh. Jej wymiary to 99.5mm długości i mierzy 25.4mm w obwodzie. Czas czuwania po pełnym ładowaniu wynosi aż 6 miesięcy. Diody LED informują nas o stanie naładowania baterii.

Jak Wam się podobają nowe ładowarki? Przewidywana cena płytki ładującej Nokia DT-601 i przenośnej ładowarki Nokia DC-19 wynosi 29€. Czy planujecie zakup jednej z powyższych ładowarek?

Źródło: Conversations by Nokia