• Nokia
  • Komentarze: 0

Nokia Play to w nowej odsłonie z nowymi możliwościami dla Lumii 1520

Aplikacja Wyślij do jest dostępna od dawna dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone. Teraz Nokia przygotowała nową wersję Nokia Play to Beta, która na tą chwilę pracuje tylko z telefonem Nokia Lumia 1520 a w niedalekiej przyszłości ze wszystkimi smartfonami z oprogramowaniem Lumia Black. Zobacz co nowego w najnowszej odsłonie aplikacji.

Nokia Play to - Windows Phone

Przesyłaj bezprzewodowo dane z telefonu Nokia Lumia za pomocą programu Nokia Play to Beta. Ciesz się zdjęciami, muzyką i filmami na telewizorach z obsługą sieci, głośnikach i innych urządzeniach obsługujących DLNA. Znajdź urządzenia w tej samej sieci Wi-Fi, kliknij, aby je podłączyć i strumieniowo przesyłać materiały wprost z Twojego telefonu.

Co nowego w Nokia Play to 3.0.2.37?

  • Wsparcie dla wszystkich rozdzielczości Windows Phone 8.
  • Obsługa pokazu slajdów.

Oficjalnie aplikacja wymaga oprogramowania Lumia Black ale z tego co przeczytałem na forach można ją zainstalować na starszych wersjach oprogramowania oszukując sklep i podszywając się pod model Nokia Lumia 1520 z aplikacja Fiddler. Program Nokia Play to Beta może nie być w stanie strumieniowo przesyłać muzyki chronionej przez DRM.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Nokia Play to[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Play to Beta - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Play to Beta