• Nokia
  • Komentarze: 0

Nokia MixRadio otrzymuje drobną aktualizację do wersji 4.2.0.312

W sklepie Windows Phone pojawiła się drobna aktualizacja aplikacji Nokia MixRadio. Najnowsza wersja 4.2 wprowadziła szereg nowości i poprawek takich jak możliwość pobierania offline czy powtarzanie pojedynczych utworów. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza drobne poprawki.

Nokia MixRadio - Nokia Lumia Windows Phone

Słuchaj wybranej przez siebie muzyki dzięki funkcji Play Me, czyli niewysychającemu strumieniowi muzyki utworzonemu specjalnie dla Ciebie. Używaj oznaczeń „kciuk w górę” i „kciuk w dół”, aby dać nam znać, co Ci się podoba. Dzięki temu będziemy coraz lepiej dobierać odtwarzaną Ci muzykę. To zupełnie jakby mieć całkowicie prywatną rozgłośnię radiową. Usługa oferuje także funkcje dobrze znane i lubiane – moja muzyka, sklep mp3, tworzenie mixów, koncerty i odtwarzanie offline, dzięki któremu ulubione mixy można zapisać na telefonie i odtwarzać w dowolnym miejscu, nawet bez połączenia z Internetem.

Nokia MixRadio w wersji 4.2.0.312 dostępna jest wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Zapraszam do aktualizacji za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Nokia MixRadio

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz Nokia MixRadio na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR