Nokia MixRadio oraz przeglądarka Nokia Xpress otrzymują aktualizacje dla WP8 i WP8.1

Wczoraj w Sklepie Windows Phone pojawiły się dwie aktualizacje Nokii. Pierwsza z nich to aplikacja muzyczna Nokia MixRadio. Druga to przeglądarka internetowa Nokia Xpress, która oszczędza transfer w trakcie przeglądania internetu. Obie aplikacje przeznaczone są dla telefonów WP8 i WP8.1.

Aktualizacje w Sklepie Windows Phone

Nokia MixRadio to usługa do strumieniowego odtwarzania muzyki. Daje dostęp do darmowej, personalizowanej muzyki bez reklam. Zacznij słuchać funkcji Play Me, czyli nieustannie zmieniającego się mixu opartego na muzyce, którą lubisz. Używaj kciuka w górę i kciuka w dół, aby udoskonalać mix za każdym razem, gdy go odtwarzasz. To zupełnie jakby mieć całkowicie prywatną rozgłośnię radiową. Usługa obejmuje też setki ręcznie przygotowanych mixów, powiadomienia dotyczące utworzonych mixów, koncertów i wykonawców, sklep z plikami mp3 i ich odtwarzacz oraz oczywiście możliwość zapisywania ulubionych mixów do odtwarzania offline, aby można było ich słuchać bez połączenia z internetem.

Nowe funkcje w tej wersji:

  • Automatyczne odświeżanie mixów offline. Próba odświeżania mixów offline będzie podejmowana po 20 dniach (jeśli aplikacja będzie otwarta i będzie dostępne połączenie z siecią Wi-Fi).
  • Wyszukiwanie mixów.
  • Rekomendacje mixów będą od teraz bazować na Twoim unikatowym profilu muzycznym.
  • Poprawki błędów I zwiększona wydajność.

Aplikację możecie pobrać do telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1 za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Nokia MixRadio

Wersja: 4.4.5.428

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile Oy

Pobierz Nokia MixRadio na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

 

Więcej oszczędności, więcej radości i więcej czynności z Nokia Xpress, która dzięki technologii chmurowej. Nokia Xpress kompresuje witryny, co oznacza oszczędność do 85% przesyłanych danych, a szybkie przeglądanie ucieszy każdego, kto ceni swój czas. A to nie wszystko. Nokia Xpress może pochwalić się całą gamą funkcji, w tym magazyn, który pozwala trzymać wszystkie ulubione artykuły w jednym miejscu, a także możliwość zapisywania stron do późniejszego przeglądania.

Nowe funkcje w tej wersji:

  • Poprawki błędów.

Aplikację możecie pobrać do telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1 za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Nokia Xpress

Wersja: 1.6.1.931

Producent: Microsoft Mobile Oy

Pobierz Nokia Xpress dla Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR