Nokia Miasto w obiektywie w nowej wersji dla Windows Phone 7 i Windows Phone 8

W sklepie Windows Phone (Marketplace) pojawiła się finalna wersja aplikacji Nokia Miasto w obiektywie dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 oraz Windows Phone 8. Dzięki aplikacji możemy odkrywać miejsca znajdujące się wokół nas. Wystarczy przytrzymać telefon jak przy robieniu zdjęcia, a aplikacja wskaże na wyświetlaczu najlepsze sklepy, restauracje i interesujące miejsca.

Nokia Miasto w obiektywie - Nokia Lumia Windows PhoneNokia Miasto w obiektywie - Nokia Lumia Windows Phone

Nokia Miast w obiektywie

Aplikacja Miasto w obiektywie zainstalowana w Twoim urządzeniu Lumia to zupełnie nowa możliwość odkrywania miejsc znajdujących się wokół Ciebie. Przytrzymaj telefon jak przy robieniu zdjęcia, a aplikacja Miasto w obiektywie wskaże na wyświetlaczu najlepsze sklepy, restauracje i interesujące miejsca. Naciśnij ikonę miejsca, aby połączyć się z numerem kontaktowym lub wyświetlić więcej informacji takich jak godziny otwarcia, opinie czy wskazówki dojazdu. Możesz również zachować miejsce na później lub podzielić się nim ze znajomymi. Po odchyleniu telefonu można wybrać widok listy. Koniec z rozglądaniem się w poszukiwaniu restauracji. Nie musisz już szukać oznaczeń nazw ulic. Używając aplikacji Miasto w obiektywie, masz pełen widok ze swojej perspektywy – znalezienie interesującego Cię miejsca jeszcze nigdy nie było tak naturalne i intuicyjne.

Co nowego?

  • Funkcja Pole widzenia. Umożliwia włączenie widoku miejsc znajdujących się w bezpośrednim zasięgu wzroku.
  • Szybka informacja. Teraz możesz szybko wyświetlić adres miejsca bez opuszczania widoku kamery.
  • Funkcja „zamrożenia” widoku. Umożliwia zatrzymanie widoku i przeglądanie go bez konieczności trzymania telefonu ustawionego na cel.
  • Przypinanie. Przypinaj do ekranu startowego najczęściej wyszukiwane frazy i ulubione kategorie, aby mieć do nich szybki dostęp.

Najnowszą wersję Nokia Miasto w obiektywie można pobrać odwiedzając sklep Windows Phone. Kompatybilne są wszystkie smartfony Nokia Lumia posiadające wbudowany kompas. Aby pobrać aplikację kliknij w ikonę aplikacji lub zeskanuj odpowiedni kod QR.

Nokia Miasto w obiektywie 2.1.17.572 – Windows Phone 7.5, 7.8
Nokia Miasto w obiektywie - sklep MarketplaceKod QR - Nokia Miasto w obiektywie Windows Phone 7.5, 7.8

 

Nokia Miasto w obiektywie 2.0.17.592 – Windows Phone 8
Nokia Miasto w obiektywie - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Miasto w obiektywie Windows Phone 8
Źródło: Conversations by Nokia