Nokia Miasto w obiektywie 2.1.18.220 dla Nokia Lumia Windows Phone 7.5 i 7.8

W sklepie Windows Phone (Marketplace) pojawiła się nowa wersja aplikacji Nokia Miasto w obiektywie dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 7.8. Dzięki aplikacji możemy odkrywać miejsca znajdujące się wokół nas. Wystarczy przytrzymać telefon jak przy robieniu zdjęcia, a aplikacja wskaże na wyświetlaczu najlepsze sklepy, restauracje i interesujące miejsca.

Nokia Miasto w obiektywie

Aplikacja Miasto w obiektywie zainstalowana w Twoim urządzeniu Lumia to zupełnie nowa możliwość odkrywania miejsc znajdujących się wokół Ciebie. Przytrzymaj telefon jak przy robieniu zdjęcia, a aplikacja Miasto w obiektywie wskaże na wyświetlaczu najlepsze sklepy, restauracje i interesujące miejsca. Naciśnij ikonę miejsca, aby połączyć się z numerem kontaktowym lub wyświetlić więcej informacji takich jak godziny otwarcia, opinie czy wskazówki dojazdu. Możesz również zachować miejsce na później lub podzielić się nim ze znajomymi. Po odchyleniu telefonu można wybrać widok listy. Koniec z rozglądaniem się w poszukiwaniu restauracji. Nie musisz już szukać oznaczeń nazw ulic. Używając aplikacji Miasto w obiektywie, masz pełen widok ze swojej perspektywy – znalezienie interesującego Cię miejsca jeszcze nigdy nie było tak naturalne i intuicyjne.

Co nowego w Nokia Miasto w obiektywie 2.1.18.220?

  • Poprawa wydajności.
  • Poprawki błędów.

Najnowszą wersję Nokia Miasto w obiektywie można pobrać odwiedzając sklep Windows Phone. Kompatybilne są wszystkie smartfony Nokia Lumia posiadające wbudowany kompas. Aby pobrać aplikację kliknij w ikonę aplikacji lub zeskanuj odpowiedni kod QR.

Nokia Miasto w obiektywie - sklep MarketplaceKod QR - Nokia Miasto w obiektywie Windows Phone 7.5, 7.8
Źródło: własne