Nokia Lumia EOS będzie posiadać aparat 41Mpx

Do sieci wyciekły kolejne zdjęcia telefonu Nokia Lumia EOS. Tym razem fotografie przedstawiają prototypowy egzemplarz. W końcu poznaliśmy liczbę megapikseli jaka będzie dostępna w aparacie!

Nokia Lumia EOS

Ciekawostką jest, że widoczny na zdjęciach prototyp Lumii EOS został wykonany z aluminium. Nie jest do końca przesądzone czy telefon będzie docelowo wykonany z aluminium czy z poliwęglanu.

Kolejne ze zdjęć ujawniło ilość megapikseli. Tym samym posiadamy potwierdzenie, że aparat będzie posiadał 41 megapikseli – tyle samo co w telefonie Nokia 808 PureView z systemem Symbian.

Nokia Lumia EOS 41Mpx

11 lipca w Nowym Jorku odbędzie się, organizowana przez Nokię, konferencja pod nazwą „Zoom Reinvented”, na której prawdopodobnie zostanie zaprezentowana Nokia Lumia EOS. Niestety na potwierdzenie będziemy musieli poczekać jeszcze niecałe 4 tygodnie.

Zapraszam również do zapoznania się z poprzednimi artykułami odnośnie Nokii Lumii EOS: Wyciekły pierwsze zdjęcia telefonu Nokia Lumia EOS PureView! oraz Film prezentujący działanie aparatu w Nokii EOS oraz krótka recenzja ze zdjęciami!

Źródło: WMPoweruser